O NÁS

Vážení zákazníci,

představujeme vám náš internetový outlet se stylovou módou, zaměřenou hlavně na společenské šaty. Na trhu společenských šatů se s naším e-shopem pohybujeme jiz od března 2011. Díky přímému dovozu ze zahraničí patříme k prodejcům s největším výběrem šatů (kolem 700 modelů) za bezkonkurenční ceny. Pokud se vám některý kousek zalíbí, neváhejte s jeho zakoupením, často se totiž stává, že se již daný produkt, barva, velikost v nabídce již nikdy neobjeví.

Všechny vystavené produkty jsou skladem, i proto jsme vám schopni poskytnout veškeré info ohledně zboží a v případě potřeby doručit zboží do 24 hodin od objednání. Pokud je pro vás koupě šatů přes internet problémem a nejste z daleka, můžete si šaty vyzkoušet u nás na skladě nedaleko města Olomouc (více info naleznete pod tabem Zkouška šatů). Spolupracujeme také s řadou agentur a firem, kterým jsme schopni dodat jakékoliv šaty dle jejich přání (více info pod tabem Spolupráce).

Šaty jsou jedinečným módním doplňkem. Snažíme se nabízet šaty, které jsou trendy, stylové, elegantní, sexy, moderní, a to pro ženy všech velikostí a stejně tak i ženy všech věkových kategorií. Móda je věčná a neustále se vrací. Proto se nemusíte bát, že by vám šaty od nás ležely ve skříni. V naší široké nabídce naleznete jak levné společenské šaty, tak cenově velmi příznívé elegantní luxusní šaty na veškeré příležitosti.

Nezapomínáme také na dámy plnějších tvarů, na ženy s plnejším poprsím a širšími boky – kolekci originálních a moderních šatů naleznete v kategorii Společenské šaty pro plnoštíhlé neboli šaty XXL+. Zde si můžete vybrat společenské šaty pro boubelky, často označované jako šaty pro moletky nebo šaty pro baculky, prostě pro dámy, jež zdobí plné křivky.

Tým kisskiss.cz