ZKOUŠKA ŠATŮ

Uvědomujeme si, že koupě šatů přes internet může pro někoho z vás znamenat problém s tím, že si nemůžete šaty před koupí vyzkoušet – nicméně není se čeho obávat. Můžete totiž využít řadu níže popsaných doporučení:

1/ Přihlédněte k popisu rozměrů, pokud je u šatů uveden

2/ Pokud u šatů není popis rozměrů uveden a vy si nejste jisti velikostí (uvedené velikosti by měly odpovídat konfekčním velikostem), určitě nejlepší pomocí je napsat nám vaše míry (buďto dotazem ještě před objednávkou nebo uvést do poznámky při objednávce). Takto vám můžeme doporučit vhodnou velikost.

a/ obvod přes prsa, b/ obvod v pase (v nejužším místě nad pupíkem), c/ obvod přes boky (v nejširším místě přes zadek)

3/ Pokud si i přesto nejste jisti velikostí, střihem nebo materiálem, není problém si objednat vícero modelů nebo velikostí od jednoho modelu, tyto poté doma vyzkoušet a nevyhovující nám zaslat (nejlépe obratem, max. do 14 dní) zpět na adresu odesílatele složené zpět do sáčku jako doporučený dopis RR České pošty v bublinkové/plastové obálce (můžete použít původní, pokud již nebyla dopravou poničena), pokud je zásilka do 2 kg a 5 cm tloušťky; pokud je zásilka větší/těžší, pak doporučeným balíčkem; v obou případech bez dobírky. Do zásilky vložte na papíře své jméno + bankovní spojení a jakmile šaty obdržíme a zkontrolujeme, budou vám peníze za šaty poukázány na vámi uvedený účet (max. do 14 dní, zpravidla obratem). Určitě by také bylo vhodné nás informovat emailem nebo telefonicky.

Samozřejmostí je vrácení šatů bez známek nošení, nepoškozených, s připevněnými původními visačkami/naší ochrannou visačkou apod. (neodstřihávat visačky, dokud nejste plně rozhodnuti, že si šaty ponecháte !). Aby se předcházelo poškození, doporučujeme při zkoušení sundat si veškeré šperky/hodinky (zatržení) nebo si nedávat parfém (načichnutí).

4/ Pokud vám objednané šaty nesednou, není problém vám šaty obratem vyměnit za jiný model či velikost – informujte nás předem, o jakou konkrétní výměnu máte zájem, obratem vám bude zaslána informace, jak postupovat. Jinak obecně platí pravidla z bodu 3/.